Ремонт транспортера, конвейера - ПП «Конвейєр-БЦ» в Белой Церкви

Ремонт транспортера, конвейера

1190 UAH от 1 190 грн./м
+380 показать номер
Добавить в избранное
Белая Церковь
График работы
Достижения продавца
6 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Качество услуги
Нет оценок
Выполнение в срок
Среднее время ответа
В течение 30 минут
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Характеристики
Дополнительные характеристики
ремонт конвейера под заказ
ремонт транспортера под заказ
Описание

Выполняем восстановительные и ремонтные работы конвейеров.

Выполняем восстановительные и ремонтные работы конвейеров ленточных, винтовых, пластинчатых, цепных.

ПП "КОНВЕЙЄР-БЦ", виготовляє обладнання любого типу та складності, які використовуються в сільському господарстві, в будівництві, в переробній промисловості, на виробництві будівельних матеріалів, в деревопереробній промисловості, в харчовому виробництві, складські навантажувачі та конвеєри обладнання любого типу та складності. Конвейєра забезпечують транспортування сипучіх, кускових, штучних, абразивних, пастообразних та іньших матеріалів. Виготовляємо такі типи конвейєрів: стрічковий конвейєр - зі стрічкою в формі жолоба та з рівною стрічкою, з гребінцями на стрічці; ланцюговий скребковий транспортер - з одним або декількома робочими ланцюгами; шнековий або гвинтовий конвейєр - в жолобі або в трубі; ланцюговий конвейєр для важкого вантажу; пластинчатий для штучного вантажу; роліковий конвейєр - рольганг; сітковий конвейєр - для охолодження, підігріву або сушки транспортуємого вантажу; ковшовий конвейєр - для транспортування вантажу під великим кутом нахилу. Транспортери можуть виготовлятися стаціонарного та пересувного типу, на колесах, що дозволяє експлуатувати їх на декількох ділянках. Регулювання висоти транспортування дозволяє одним конвейєром виконувати навантажувально розвантажувальні роботи з різної висоти. Конвейєри можуть виготовлятися з накриттям або герметичні для застосування на відкритих площадках. Їснує виконання подшипникових вузлів різного ступеню захисту в залежності від потреб клієнта. Колір обладнання та додаткова комплектація узгоджуються з клієнтом. Також виготовляємо бункера (силос), змішувачі, наповнювачі в клапанні мішки, поворотні столи накопичення та іньше несерійне обладнання. Виготовляємо також конвейєра з робочою частиною з нержавіючої сталі та харчовою стрічкою. Виготовимо заказ під потреби замовника, в короткий термін, з гарантією, сервісом та за прийнятною ціною. Можлива отправка любим перевізником. Ми виготовили більше 900 одиниць транспортного обладнання. Розрахуємо ціну серійного обладнання за 5 - 30 хвилин.

Отзывы об услуге
Об этой услуге пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании ПП «Конвейєр-БЦ»
100% положительных из 19 отзывов
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 100%
Актуальность описания 100%
Выполнение заказа в срок 100%
 • 5
  Отлично
  Заказывал шнек из пищевой нержавейки,все понравилось цена качество по времени раньше был готов чем огаваривали.За такой же шне мне в одной конторе завысили в два раза дороже,а в другой в три.Сумма приличная.Рекамендую.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
  Комментарий компании:
  Благодарим за заказ. Рады сотрудничеству.
 • 5
  Отлично
  Заказывали 4 ленточных контейнера, работа выполнена в срок и качественно. Всегда уточняли нюансы по заказу в течение выполнения заказа. Рекомендую всем как надежного производителя
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
  Комментарий компании:
  Спасибо за отзыв. Рады сотрудничеству.
ПП «Конвейєр-БЦ»
Белая Церковь
График работы
Ремонт транспортера, конвейера
от 1 190 грн./м
+380 показать номер